• Autopožičovňa Liptov

Kedy si prenajať auto?

Dôvodov na prenájom auta môže byť niekoľko. Napríklad pokazené auto, cesta na dovolenku alebo sťahovanie sa.

autopožičovna liptov

Čaká vás dlhšia cesta

Chystáte sa na dlhšiu cestu a nie ste si istí či ju Vaše vozidlo vydrží? Vsaďte na istotu a auto si prenajmite. Táto možnosť je tiež ideálna v prípade, že sa chystáte navštíviť rodinu a vzhľadom na aktuálnu situáciu nepovažujete cestu vlakom, či autobusom za bezpečnú.


Auto máte v servise

Náhly výpadok auta nie je ničím príjemným. Obzvlášť v prípade, že oprava Vášho auta je zdĺhavá a Vy sa nechcete obmedzovať. Prenájom auta je v tejto situácií skvelou alternatívou.


Vyskúšajte si jazdu v aute Vašich snov

Čaká Vás dôležitá udalosť ako svadba alebo výročie? Alebo sa len túžite previesť sa na luxusnom aute? Aj v tomto prípade je prenájom vozidla výbornou možnosťou.


Chystáte sa kúpiť si nové auto, no neviete sa rozhodnúť?

Kúpa auta nie je malou investíciou, a preto by ste si mali vo Vašom výbere byť istý. Ak sa stále neviete rozhodnúť, auto si jednoducho prenajmite a poriadne odskúšajte.


Skvelý darček pre Vašich blízkych

Lámete si hlavu s darčekom k sviatku? Prenájom luxusného či športového vozidla na víkend či pár dní je originálnym darčekom, ktorý ocení nejeden milovník áut.


Využite služby našej autopožičovne, ktorá ponúka vozidlá za najnižšie ceny v kraji. Prezrite si naše vozidlá a jednoducho rezervujte ešte dnes.