• Autopožičovňa Liptov

Prečo sa vám oplatí na dovolenku si požičať auto?

Prinášame vám 5 dôvodov, prečo sa Vám na dovolenku oplatí prenajať auto. Či už sa chystáte do zahraničia alebo ostanete na Slovensku.

auto požičoňa liptovský mikuláš

Výhodou pre rodiny, či páry v dovolenkovom období pri prenájme vozidla je, že si môžete prenajať väčšie mikrobusy, kde sa môže spojiť niekoľko členov rodiny a necestovať zbytočne niekoľkými autami. Ďalšou výhodou je komfort vo vozidle, namiesto toho, aby ste šli autobusom, letecky alebo vlakom.


Automobil v TOP stave


Hoci ste so svojím autom už dlhé roky, náročnejšiu cestu by nemuselo zvládnuť. Predsa len, ísť na dovolenku a napratať do auta všetko potrebné je niečo iné, ako chodiť s ním len do práce alebo na nákupy.


Na druhej strane, vozidlá v autopožičovniach sú v špičkovom stave a pravidelne servisované. Nestane sa vám preto, že by sa vám uprostred cesty pokazil motor alebo iná závada na aute, kvôli ktorej by ste nemohli prísť do cieľa.


Budete mobilnejší


V živote to často býva tak, že cesta k tým najkrajším veciam nebýva najľahšia. Podobne je to aj ku krásam prírodným. Často sú na neprístupných miestach, na ktoré nepremáva mestská doprava a dostanete sa tam len peši alebo autom.


Síce by ste mohli ísť aj peši, ale cesta by vám trvala oveľa dlhšie a o to menej času by ste potom mali na fotenie a užívanie si pohľadov na diela prírody. A to je predsa to, čo chcete, ak túžite navštíviť tie najlepšie miesta.


Plánujete podľa seba


Ak nemáte vlastný odvoz, často sa musíte spoliehať na mestskú alebo medzimestskú dopravu. To znamená, že vaše plány sa budú musieť prispôsobiť príchodom a odchodom dopravy, s ktorou plánujete ísť.


Ale to sa vám nestane, ak máte prenajaté vozidlo. S ním opadne aj veľká dávka stresu a budete mať aj oveľa hodnotnejšie zážitky. Prečo? Pretože nebudete musieť pozerať na hodinky a dávať pozor, aby ste nezmeškali svoj spoj.


Cena


Vedeli ste, že na týždeň si môžete prenajať auto už od 17,- eur za deň? To znamená, že môžete mať na 7 dní vlastné auto od 119,- eur. Vy si už len zaplatíte tankovanie, prípadne diaľničnú známku v zahraničí.


Počet miest


Keď idete ako väčšia skupina, načo chodiť 2 či 3 autami, keď si môžete prenajať mikrobus, do ktorého sa pomestíte viacerí a k tomu budete mať aj viac úložného priestoru.


Využite služby našej autopožičovne, ktorá ponúka vozidlá za najnižšie ceny v kraji. Prezrite si naše vozidlá a jednoducho rezervujte ešte dnes.